مرکز تخصصی ارائه بهترین و مطمئن ترین دستگاه  های ردیاب خودرویی  به صورت شخصی (تک کاربره) و  سازمانی (شرکتی)

صفحه اصلی وب سایت شرکت     راهنمای جامع نصب دستگاه ردیاب     عیب بابی و سوالات متداول

IRSYSTEM.org_ردیاب خودرو_GPS ردیاب

اطلاعات تماس:  تلفن: 88896879 ،   همراه: 09124227095 -  09018014848 ،   فکس: 89784889

از این پس کلیه خودروهای شما تحت کنترل شما خواهند بود . شما براحتی می توانید از طریق خرید  و نصب پکیج ردیابی خودرو IRSYSTEM بر مصرف سوخت، کارکرد  روازنه، هفتگی، ماهانه خودرو و همچنین مسیرهای طی شده، تخلفات سرعتی و محدوده ای و ده ها پارارمتر دیگر نظارت کامل و بدون وقفه داشته باشید. این نظارت و ردیابی می تواند از طریق تلفن همراه شما صورت گیرد.

GPS ردیاب خودرو

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد قابلیت ها و امکانات سامانه لطفاً فیلم دموی زیر را ملاحظه فرمائید.

 آشنایی با نرم افزار مدیریت هوشمند ناوگان به همراه        معرفی کلی و کوتاه از سامانه نرم افزاری مدیریت و کنترل هوشمند ناوگان IRSYSTEM 

کاربر گرامی، ضمن تشکر از حسن انتخاب شما دستگاه ردیاب ماهوارهspan> ای موجود در این پکیج برترین مدل مورد استفاده در کشورهای اروپایی می باشد که ضمن داشتن قابلیت های ممتاز، یک ردیاب هوشمند محسوب می گرگردد.

GPS_Tracking_Device_ردیاب خودرویی

گروه تخصصی IRSYSTEM با استفاده از تولیدات بسیار با کیفیت کشورهای اروپایی  نظیر فنلاند، لیتوانی و آلمان تحت برندهای مطرحی همچون Teltonika و Ruptela  اقدام به استقرار سامانه مدیریت و کنترل ناوگان خودرویی مبتنی بر ردیابی آنلاین GPS نموده است.span>

 

معرفی خط تولید ردیاب خودرویی یکی از برندهای مطرح اروپایی با بیشترین سهم از تولیدات ردیابی ماهواره ای در دنیا_ IRSYSTEM 

 

در سامانه تک کاربره شخصی نیز از یک دستگاه ترمینال مجهز بهدو شبکه موقعیت یاب GPS و GLONASS  استفاده شده که از طریق شبکه مخابرات سیار GSM فرآیند ردیابی لحظه ای را انجام می دهد.

این پکیج در انواع سامانه های مدیریت ناوگان، موسسه های کرایه اتومبیل، تاکسیرانی ها، حمل­ونقل عمومی و کاربردهای شخصی قابل استفاده می باشد.

IRSYSTEM.org_PTS2015_2IRSYSTEM.org_PTS2015

 

آنتن های داخلی دستگاه  ردیاب ماهواره ای  کمک بسیاری در نصب راحت تر و پنهان سازی دستگاه در خودرو  می نماید. همچنین اندازه بسیار کوچک آن (کوچکتر از اندازه انگشتان دست) در کنار کیفیت  فوق العاده بالای  قطعات داخلی، این دستگاه ردیاب خودرویی را بالاتر از  سایر دستگاه های ردیاب موجود در بازار  قرار می دهد.

شما می توانید پس از نصب این دستگاه براحتی و با ارسال یک SMS، اقدام به ردیابی و مشاهده موقعیت های فعلی خودرو خود از طریق تلفن همراه نمائید. موقعیت های قبلی  نیز در یانک اطلاعاتی نرم افزار ذخیره شده و در زمان دلخواه قابل دسترسی می باشد.

ردیابی خودرو با استفاده از تلفن همراه IRSYSTEM 

 

شما می توانید براحتی با تغییر رمز عبور دستگاه، امنیت اطلاعات موقعیتی  و حرکتی خود را تنها خودتان کنترل نموده و در اختیار بگیرید. همچنین با استفاده از دستورات پیامکی براحتی می توانید حافظه داخلی ذخیره اطلاعات  GPS را پاک کنید یا مقدار سرعت غیرمجاز را تغییر دهید یا شماره تلفن همراه دریافت کننده هشدارها را عوض کنید و به طور کلی هر گونه تنظیمات دلخواه خود را می توانید با استفاده از ارسال یک SMS به دستگاه ردیاب، انجام دهید.

به عنوان مثال: دستور دریافت موقعیت لحظه ای خودرو از طریق پیامک getgps می باشد که بایستی به صورت psp 1985 getgps به شماره دستگاه ردیاب ارسال شود. اما شما می توانید براحتی با استفاده از  جدول دفترچه راهنمای دستگاه ردیاب این رمز را تغییر داده و به عنوان مثال به صورت     gps 1234 getgps موقعیت لحظه ای ماشین خود را دریافت نمائید.

*** به دلایل امنیتی بهتر است شماره سیم کارت دستگاه در اختیار هیچ  فردی جز خود شما قرار نگیرد، همچنین بعد از اتمام نصب دستگاه در اولین فرصت نسبت به تغییر نام کاربری و رمز عبور دستگاه اقدام نمایید. توجه کنید که پس از تعویض نام کاربری یا رمز عبور دستگاه،  کلیه دستورات موجود در لیست دستورات پیامکی در جدول راهنمای استفاده از دستگاه ردیاب،  بایستی  با نام کاربری و رمز عبور جدید  ارسال شود.

 

دریافت فایل راهنمای پکیج تک کاربره سامانه ردیابی آنلاین خودرو

اطلاعات تماس:  تلفن: 88896879 ،  همراه: 09124227095 -  09018014848،   فکس: 89784889

    info@irsystem.org / Powered by IRSYSTEM Consortium, P.s.P Co. Group, Copyright © 2015, All Rights Reserved.